Piątek, 26 kwietnia 2024, Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda PL EN | |

Zmiana cen biletów w MAP i Genius Loci

Uprzejmie informujemy, że począwszy od dnia 1 stycznia 2020 roku obowiązuje nowy cennik biletów wstępu, usług przewodnickich oraz lekcji muzealnych w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu i Rezerwacie Archeologicznym "Genius loci". Zmianą podlegają także ceny pakietów lekcji muzealnych.

Jednocześnie informujemy, że w ofercie pojawiła się nowa pozycja, czyli "Bilet wspólny". W korzystniejszej cenie można zwiedzić na jednej wejściówce zarówno ekspozycje w Pałacu Górków przy ul Wodnej 27, jak i wystawy Rezerwatu Archeologicznego "Genius loci"!

Szczegółowe ceny prezentujemy poniżej:

Usługa

Pałac Górków

Genius Loci

Bilet wspólny (Pałac Górków + Genius Loci)

Bilet wstępu na ekspozycje – normalny

10 zł

16 zł

Bilet wstępu na ekspozycje – ulgowy

6 zł

10 zł

Bilet wstępu na ekspozycje – rodzinny (do 6 osób, max. 2 osoby dorosłe i 4 dzieci)

25 zł

40 zł

Bilet wstępu na ekspozycje – grupowy (powyżej 10 osób, płatność za 1 osobę)

5 zł

-

Bilet wstępu na warsztaty dla dzieci

7 zł

-

Przewodnik w j. polskim (oprowadzanie grupy do 25 osób)

Uwaga: dodatkowo należy wykupić bilety wstępu

50 zł

-

Przewodnik w j. angielskim (oprowadzanie grupy do 25 osób)

Uwaga: dodatkowo należy wykupić bilety wstępu

75 zł

-

Lekcja muzealna w j. polskim (wraz ze zwiedzaniem ekspozycji) dla grupy do 30 osób

Uwaga:  cenie lekcji uwzględniono bilety wstępu na ekspozycje

200 zł

-

Lekcja muzealna w j. angielskim (wraz ze zwiedzaniem ekspozycji) dla grupy do 30 osób

Uwaga:  cenie lekcji uwzględniono bilety wstępu na ekspozycje

290 zł

-

Pakiet nr 1 (zamówienie i opłacenie 2 lekcji muzealnych) z 10% rabatu od ceny wyjściowej

(2 x 200 zł x 10%)

360 zł

-

Pakiet nr 2 (zamówienie i opłacenie 3 lekcji muzealnych) z 20% rabatu od ceny wyjściowej

(3 x 200 zł x 20%)

480 zł

-

Pakiet nr 3 (zamówienie 3 lekcji muzealnych przy osobnej płatności za każdą lekcję) z 25% rabatu od ceny wyjściowej za trzecią lekcję

25% rabatu za trzecią lekcję

Wymienione niżej karty upoważniają do wejścia na ekspozycje w Pałacu Górków lub Rezerwacie Archeologicznym „Genius Loci” po zakupie biletu wstępu w cenie 5 zł od osoby:
- Karta Rodziny Dużej
-Poznańska Karta Turystyczna
- Poznańska Karta Seniora
- Goślińska Karta Seniora
- Rogozińska Karta Seniora
- Karta Piasta

Przypominamy, że w soboty wstęp do Muzeum Archeologicznego jest bezpłatny. Natomiast w niedziele bezpłatny jest wstęp do Rezerwatu "Genius loci". Serdecznie zapraszamy!