Środa, 24 kwietnia 2024, Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego PL EN | |

Nowe lekcje muzealne w Rezerwacie! Zapraszamy zarówno na żywo jak i on-line!

Zapraszamy na lekcje muzealne do Rezerwatu Archeologicznego Genius loci !

Proponujemy tematykę związaną z  początkami państwa polskiego, miasta Poznania oraz późniejszymi dziejami Wyspy Tumskiej, a także fascynującymi wykopaliskami archeologicznymi. Nasze lekcje są dostosowane do wszystkich grup wiekowych dzieci i młodzieży - zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi tematami spotkań.

Lekcje mogą odbywać się zarówno w budynku rezerwatu jak i plenerze Wyspy Tumskiej, a także w podziemiach katedry poznańskiej - nową atrakcją naszych spotkań jest wycieczka na ekspozycję palatium Mieszka I dostępną wokół  kościoła Najświętszej Marii Panny i bezpłatne zwiedzanie tej świątyni.

UWAGA!
Spotkania wewnątrz budynków wymagają przestrzegania reżimu sanitarnego - jednocześnie w sali może przebywać 14 zwiedzających - do tego limitu nie są wliczane osoby w pełni zaszczepione. Prosimy zarówno dzieci jak i opiekunów o zabranie ze sobą dokumentu lub aplikacji telefonicznej potwierdzających szczepienie przeciw Covid-19.

Prosimy o wzięcie pod uwagę tych obostrzeń podczas planowania wycieczki do rezerwatu.

Zapisy na adres mailowy: rezerwat@muzarp.poznan.pl lub telefonicznie pod numerem: 61 852 21 67.

Dostępna jest także możliwość przeprowadzenia lekcji on-line za pośrednictwem platformy Zoom.