Piątek, 26 kwietnia 2024, Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda PL EN | |

Ferie w rezerwacie - Legendarny Teatrzyk

Ferie w Rezerwacie Genius loci – Legendarny teatrzyk

W trakcie ferii zimowych w Rezerwacie Archeologicznym Genius loci przeniesiemy się do barwnego świata teatru lalek. Wspólnie wykonamy scenę, elementy scenografii oraz lalki przedstawiające bohaterów średniowiecznych legend, a następnie odegramy przy ich pomocy niezwykłe, na wpół baśniowe historie rodem z dawnych kronik.

Warsztaty związane są tematycznie z wystawą czasową „Legendy piastowskie”, którą można podziwiać w kościele NMP in Summo na ostrowie Tumskim.

Warsztaty odbędą się 2. Lutego 2023 r.  i  9. Lutego 2023 r. o godzinie 13:00.

Wiek uczestników: 7-11 lat.

Warsztaty w cenie 10,00 PLN (dzieci z Ukrainy - 2,00 PLN), obowiązują zapisy pod adresem mailowym rezerwat@muzarp.poznan.pl lub telefonicznie pod numerem: 618522167, w godzinach pracy rezerwatu.

Zapraszamy także wszystkie dzieci odpoczywające w czasie ferii w Poznaniu do kącika dziecięcego, gdzie czekają liczne gry i zabawki będące kopiami średniowiecznych sprzętów, ozdób, gier i ubiorów.

Kącik malucha dostępny jest codziennie oprócz poniedziałków, w godzinach pracy rezerwatu.