Sobota, 27 kwietnia 2024, Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty PL EN | |

Spotkanie z prof. Julią Iwaszko, autorką książki ”A światłość w ciemności świeci...” 25.04.2023

Zapraszamy na spotkanie autorskie z z prof. Julią Iwaszko z okazji premiery książki pt. „A światłość w ciemności świeci…”

Spotkanie z prof. Julią Iwaszko odbędzie się 25 kwietnia 2023 roku o  godzinie 18:00 w Rezerwacie Archeologicznym Genius Loci, ul. Księdza Ignacego Posadzego 3,
61-108 Poznań.

Książka autorstwa Julii Iwaszko i Sergieja Belińskijego składa się z sześciu rozdziałów zatytułowanych odpowiednio: Kijów i wojna, Ludzie i wojna, Słodycze na front, oblicze wojny i spojrzenie w przeszłość, Impresje wojenne, Życie na froncie i na zapleczu oraz szósty - A światłość w ciemności świeci...

Pisana była w schronie, podczas nalotów, a gdy brakowało prądu - z wykorzystaniem powerbanka.

Rozmowa z prof. Julią Iwaszko staje się więc przestrzenią dzielenia się wiedzą
i doświadczeniami czasu, na który i sama autorka, i nikt z nas, nie był i nie chciałby być gotowy.

Na spotkanie z Autorką serdecznie zapraszają:

Politechnika Poznańska

Muzeum Atcheologiczne w Poznaniu

Rezerwat Archeologiczny Genius Loci

oraz wydawca publikacji Oficyna Wydawnicza „Impuls“

Zapraszamy do nabycia publikacji „A światłość w ciemności świeci…”

Zamówienia na książkę przyjmuje księgarnia wysyłkowa Oficyny Wydawniczej "Impuls" (wysyłka w ciągu 24 godzin.):
lub w kontakcie bezpośrednim bok@impulsoficyna.com.pl  oraz tel. 506-624-220, 12-422-41-80