Czwartek, 25 kwietnia 2024, Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki PL EN | |

Tańcz, Córko Księżyca! - warsztaty z Zakamarkami

W sobotę 23 marca w godz. 11:00-12:30 wraz z Wydawnictwem Zakamarki zapraszamy dzieci na afrykańskie spotkanie wokół książki „Tańcz, Córko Księżyca!” kameruńskiego autora Kouama Tawy z ilustracjami Freda Socharda. To piękna opowieść o młodości i starości, o tym, co przemija i co pozostaje, o pasji i o tańcu oczywiście.

I właśnie afrykański taniec i afrykańska muzyka będą nam towarzyszyć podczas tego spotkania. W roztańczony świat afrykańskich wiosek wprowadzi nas profesjonalna tancerka tańców z Afryki Zachodniej – Aneta Szlacheta, która opowie o swoich podróżach do Gwinei i poderwie nas do tańca.

Przed i po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek Wydawnictwa Zakamarki w promocyjnych cenach.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-10 lat.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy:  rezerwat@muzarp.poznan.pl lub 61 852 21 67.